Udrażnianie kanalizacji warszawa

Przetykanie kanalizacji warszawa

Tel. 883 983 697

Najbardziej uciążliwe zatory w instalacji kanalizacyjnej, nie są dla nas żadną przeszkodą. Posiadamy odpowiedni sprzęt, aby takie zatkania kanalizacji udrażniać.

udrażnianie kanalizacji warszawa
Udrażnianie kanalizacji warszawa

Nasza firma, która zajmuję się mechanicznym udrażnianiem kanalizacji na terenie całej Warszawy i okolic, istnieje od lat 90. -tych. Posiadamy niezbędny sprzęt do pomocy przy odetkaniu rur Ø od 32 / 250. Tym samym jesteśmy w stanie przetkać poziomy i piony instalacji wewnętrznej oraz całe odejścia od budynków.

Udrażnianie kanalizacji warszawa

Oferujemy usługi przepychanie rur kanalizacyjnych w Warszawie i okolicy. Udrażniamy zlew, sedes umywalka odpływ z budynku do szamba lub kanalizacji miejskiej Kratka ściekowa, brodzik, wanna Piony i poziomy kanalizacji itp. Kanalizację udrażniamy metodę maszynowe lub ciśnieniową. Oba sposoby umożliwiają skuteczne usunięcie osadów zalegających w kanalizacji. Wykonujemy nasze prace za pomocą spirali elektrycznej z szeregiem końcówek przystosowanych do rur kanalizacyjnych i odpływowych, za pomocą których pozwana nam rozbić i udrożnić każdą rurę.
Mechaniczne udrażnianie kanalizacji jest jednym ze sposobów utrzymania czystości w instalacjach wewnętrznych. Do kanalizacji wprowadza się spiralę z odpowiednią końcówką czyszczącą, która napędzana jest maszyną elektryczną. W zależności od ilości i rodzaju zanieczyszczeń dobiera się końcówkę spirali.
W swojej działalności wykorzystujemy również elektryczne przepychacze sprężynowe oraz przepychacze mechaniczne. Zakres naszych możliwości w  usługach hydraulicznych jest ogromny, więc bez wątpienia jesteśmy w stanie sprostać potrzebom Klientów. O czyszczeniu kanalizacji wiemy wszystko i stale tę wiedzę pogłębiamy, co czyni nas marką godną zaufania.

Eksploatowanie instalacji sanitarnych sprawia, że osadzają się w nich nieczystości. Z czasem powoduje to zmniejszenie przekroju rury i powstawanie blokad. Powstałe zatory są źródłem kłopotów dla administratorów, konserwatorów no i oczywiście użytkowników instalacji.Udrażnianie kanalizacji mechaniczne, tzw. przepychanie rur to powszechna forma dbania o przepustowość i czystość w instalacjach wewnętrznych, gdzie dochodzi do blokad. Dodatkowo przyłącza do budynków oraz instalacje zewnętrzne mogą być czyszczone sposobem udrażniania rur. Ważnym atutem używania maszyn mechanicznych wykonując udrażnianie rur takimi jak przepychacz do rur, szczególnie przy obsłudze instalacji zewnętrznych, jest możliwość pracy w warunkach zimowych w temperaturze ujemnej. W naszej ofercie urządzenia do czyszczenia kanalizacji w szerokim wyborze.