kontakt

NASZA OFERTA
Usuwanie awarii hydraulicznych
Udrażnianie kanalizacji
Instalacje CO i gazowe
Montaż urządzeń AGD
Naprawy i serwis spłuczek podtynkowych
Montaż stelaży pod zabudowe
TEREN DZIAŁANIA
Terenem naszego działania jest Warszawa a przede wszystkim Bemowo, Wola, Ursus Włochy itp.
KONTAKT
Kompleksowe usługi hydrauliczne i instalacyjne.

hydraulik warszawa 24hNa rynku usług hydraulicznych działamy od wielu lat, współpracując zarówno z klientami indywidualnymi jak i przedsiębiorstwami. Poprzez wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze usługi związane ze wszelkimi pracami hydraulicznymi.
Dla naszego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych, tak samo jak dni wolnych od pracy, ponieważ zobowiązaliśmy się do całodobowej pomocy naszym klientom w razie jakichkolwiek komplikacji czy bardziej złożonych problemów. Nasze pogotowie hydrauliczne sumiennie spełnia swoje powinności, które zawsze są w pełni realizowany przez naszych specjalistów, bez żadnych wyjątków! Zapewniamy Państwu przede wszystkim fachowe doradztwo w każdej dziedzinie związanej z hydrauliką, gdzie staramy się udzielać praktycznych wskazówek oraz proponować jak najbardziej optymalne rozwiązania według potrzeb i oczekiwań klientów.
Oprócz pogotowia hydraulicznego, funkcjonujemy oczywiście jako standardowa firma zajmująca się między innymi instalacją i montażem wybranych mechanizmów gazowych, wodnych i wszystkich pozostałych. Zaproponujemy Państwu najlepszej jakości materiały i sprzęt, by mogły być jak najdłużej użytkowane bez zbędnego serwisowania czy wymiany poszczególnych elementów. Następnie przystępujemy do części praktycznej, gdzie ostatecznie wykańczamy naszą pracę i oddajemy gotowy efekt do Państwa użytku.


HydroSerwis

ul. Borowej Góry 7
01 – 354 Warszawa

+48 883 983 697
e-mail: hydroserwis24h@wp.pl

Pracujemy
pon. – sob. 8.00 – 20.00

Pogotowie hydrauliczne – całodobowo